Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son yazılar:

latest

Erkeklerin terk etme nedenleri

Sevdiğiniz erkek sizi bırakıp gitti diye kendinizi suçlamayın. Çünkü sevgilinizin terk etme kararının ardında farklı nedenler olabilir. İşte...

Sevdiğiniz erkek sizi bırakıp gitti diye kendinizi suçlamayın. Çünkü sevgilinizin terk etme kararının ardında farklı nedenler olabilir. İşte olası nedenlerden bazıları…

Evlilik korkusu
Evlenmenin vakti geldiğine inanıyordunuz. Fakat erkek arkadaşınız, henüz hazır olmadığını düşünebilir. Çünkü erkekler evlenmeden önce hayatlarını düzene sokmayı planlar.

Size âşık değil
Siz ona deli gibi âşıksınız fakat o aynı hisleri paylaşmıyor olabilir. Sizden sadece hoşlanmış olabilir. Bu durumda sizinle uzun bir ilişki yaşamak istemez. Belki sizinle sadece cinselliği yaşamaktan hoşlanıyordur.

Bağlanma korkusu
Erkekler çok sevdikleri için bile bir kadını terk edebilir. Bunun sebebi ise bağlanma korkusudur. Size alıştığını fark ettiği anda sizden korkmaya başlar ve bu ilişkiyi uzatırsa sizsiz yaşayamayacağının farkına varır.

Hatalarınız
Birlikteyken yaptığınız ve o an önem vermediğiniz davranışlar karşınızdaki için önemli olabilir. Zamanı geldiğinde bunları değerlendirmeye alan sevgiliniz sizinle birlikte olmanın imkânsız olduğunu düşünebilir.

Hiç yorum yok

Yaşam Televizyonu sayfalarındaki yazılar hakkında her türlü eleştiri, yorum ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Teşekkürler.

Önizle