Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son yazılar:

latest

İlk zamanlar her şeyi bilmesin

Eğer yeni bir sevgiliniz varsa size küçük bir öneri; ilişkinizin ilk zamanlarında sevgilinizden bazı küçük ayrıntıları saklamak ilişkini...

Eğer yeni bir sevgiliniz varsa size küçük bir öneri; ilişkinizin ilk zamanlarında sevgilinizden bazı küçük ayrıntıları saklamak ilişkinizin geleceği için büyük önem taşıyor.

Erkeklerin çoğu, sevgililerinin evlerini ziyaret etmek için can atarlar. Ve inanmak zor olsa da amaçları yalnızca onları yatağa atmak değildir.

Her insanın evi kendisiyle özdeşleşir. Evinize giren kişi sizin hakkınızda önemli bilgiler alır. Belki ‘Saklanacak bir şeyim’ yok diye düşünüyorsunuz ama size çok doğal gelen bazı şeyler onları korkutabilir.

Eski sevgiliniz

Bir geçmişiniz olduğunu biliyorsa da, eski sevgilinizle geçirdiğiniz tatilin fotoğraflarının hala görünür bir yerde olması ona güvensizlik duygusu verir. Bu tür fotoğraflar yerine aile ve arkadaş fotoğraflarını oraya buraya koyarsanız, erkek arkadaşınıza büyük bir iyilik yapmış olacaksınız.

Grup fotoğraflarından eski sevgilinizin fotoğraflarını kesip çıkartmayın. Kesik fotoğraflar orada eskide sizin için önemli bir insanın yer aldığını gösterir. Son olarak, eğer hala onun tişörtlerini kullanıyorsanız, onları ortalıktan kaldırın.

Özel kitaplar

Biliyoruz kadınlar kitapları sever. Erkeklerden daha fazla kitap okuduğumuz bir gerçek. Bizi şaşırtan özel kitaplar. ‘İlişki Kuralları’, ‘Sizinle Evlenmesini İstiyorsanız’ gibi başlıklar kafalarda bir soru işareti oluşturabilir.

Uzun lafın kısası bunları görünce, Acaba beni yakalamak mı istiyor’ diye sorabilir. Bu kitapların yerine edebiyat kitapları veya ilgi alanlarınızı gösteren kitapları kütüphanenize yerleştirirseniz, daha rahat olacak.

‘Korkunç’ yemeklere son

Mutfağa girince tonlarca ‘light’ ürünle karşılaşmak bir erkek için hoş bir sürpriz sayılmaz. Bu durumda kendinizle ve vücudunuzla barışık olmadığınızı düşünebilir. O güzelliğinize hayran ama bunun özel sırlara bağlı olduğunu düşünmek istemez.

Kilolarınızla savaşmak yerine, kendinize iyi baktığınızı bilmek onu daha çok sevindirir. Mutfakta ondan iyi puan almak istiyorsanız, dolabınızda pizza olsun.

Çok kozmetik kullanmayın

Güzelliğinizin doğal olduğuna inanmak ister. Her ne kadar göz kalemi ve ruj kullansanız da, güzellik sırlarınızın birkaç küçük rötuştan ibaret olduğunu düşünür. Geleneksel nemlendirici, cımbız ve göz kaleminin yanı sıra bir dolap dolusu güzellik ürünü kullandığınızı görmek istemez. Özellikle kapatıcı, göz kırışıklığını giderici, fondöten tipi ürünler onu korkutur. Bunları gördükçe ister istemez makyajsız halinizi merak eder. Eğer çok fazla makyaj malzemesi kullanıyorsanız, onları banyo tezgahının üzerinde değil, dolabınızın kapalı bir gözünde saklayın.

Hiç yorum yok

Yaşam Televizyonu sayfalarındaki yazılar hakkında her türlü eleştiri, yorum ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Teşekkürler.

Önizle