Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son yazılar:

latest

Eğlenerek forma girme yöntemleri

Eğlenerek forma girme yöntemleri Pilatesten zumbaya, oryantal dansından latin dansına birbirinden eğlenceli sporlar yaz gelmeden kilo v...

Eğlenerek forma girme yöntemleri


Pilatesten zumbaya, oryantal dansından latin dansına birbirinden eğlenceli sporlar yaz gelmeden kilo vermek ve fit görünmek isteyen kadınları bekliyor.

Saatlerce fitness salonlarından çıkamadığınız günler geride kaldı. Artık kilo vermek, sahip olduğunuz yağları kasa çevirmek ve kavuşacağınız formu kalıcı hale getirmek çok daha kolay ve eğlenceli. Erkeklerin hem fit kalmalarını sağlayan hem de yaparken keyif aldıkları futbol başta olmak üzere birçok spor var. Kadınlar ise bu konuda daha az seçeneğe sahipti ancak bu durum artık değişti.

Yaz kış sürekli yapılabileceğiniz, hem güzel bir vücuda sahip olabileceğiniz hem de bunları yaparken eğlenebileceğiniz yepyeni sporlar sizleri bekliyor. Son zamanlarda tüm kadınların gözdesi haline gelen ve evde yapılabilmesi çok kolay olan pilates bu sporların başında geliyor. Geçmişten beri devam eden aerobik gibi tempolu ve basit hareketlerle yapılan sporlar ise günümüzde müzik eşliğinde yeniden yorumlanıyor. "Zumba" adı verilen bu spor birbirinden popüler ve hareketli şarkılar eşliğinde gerçekleştiğinden zamanın nasıl geçtiği anlaşılmıyor. Sıkı bir forma sahip olmanızı sağlayacak bir değir seçenek ise oryantal dansı... Ülkemizde yıllardır var olan bu dans birçok spor merkezinde ders olarak veriliyor.

Spor yaparken önemli olan devamlılığı sağlamak için spor salonları güzel bir alternatif. İşin ucunda verilen bir ücret olduğundan ihmal etme şansınız azalıyor. Ancak durumunuz herhangi bir spor merkezine gitmenize müsait değilse birçok program ve dvd sayesinde bu sporları evinizde düzenli olarak yapabilirsiniz. İşte, son zamanlarda popüler hale gelen ve kadınların kolaylıkla yapabileceği sporlardan bazıları...

*Pilates

*Yoga

*Zumba

*Powerplate

*Aerobic

*Oryantal dansı

*Latin dansları

*Su jimnastiği

Hiç yorum yok

Yaşam Televizyonu sayfalarındaki yazılar hakkında her türlü eleştiri, yorum ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Teşekkürler.

Önizle