Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son yazılar:

latest

Heidi Klum’un zayıflama sırları

Yaptığı üç doğumdan sonra da kısa zamanlarda eski formuna dönen ve dördüncü bebeğine hamile olan süper model Heidi Klum, doğum sonrası zayıf...

Yaptığı üç doğumdan sonra da kısa zamanlarda eski formuna dönen ve dördüncü bebeğine hamile olan süper model Heidi Klum, doğum sonrası zayıflama sırlarını hayranlarıyla paylaşma kararı aldı.

Ünlü bir iç giyim firmasının modellerinden olan ve 2. çocuğunu doğurduktan 2 ay sonra podyuma çıkan 36 yaşındaki Heidi Klum, “Doğumdan sonra forma girmek önceliğiniz olursa kilo vermeniz kolaylaşır” dedi.

Zayıflamak için korse gibi ürünler kullanmadığını, katı diyetler yapmadığını, yalnızca sağlıklı beslendiğini ve spor yaptığını belirten Klum “Çocuklarımla parka gidip oyun oynuyorum. Normal şeyler yapıyorum” diye konuştu.

“Hiç diyet yapmadım, ancak koltuğa yayılıp abur cubur da yemedim. Sanırım her şeyden biraz yapmak gerekiyor” diyen Klum, “Kendime bu konuda hiç baskı yapmadım, ancak ben hemen forma girmenin daha iyi olacağını düşünürüm. Eğer bunu uzun vadeye yayarsam başaramam gibi hissediyorum. Doğumdan sonra eski durumuma döndüğüm zaman kendimi çok iyi hissediyorum. Eski giysilerimi giyebilmek beni mutlu ediyor. Bugüne dek bu yöntem hep işe yaradı” diye konuştu.

Sonbaharda 4. kez anne olacak olan Klum, şimdilerde ne giydiğiyle ilgili bir soruya ise, “Şimdi bana modadan söz etmeyin. İçine sığabileceğim bir şey bulduğuma seviniyorum” dedi.

İngiliz şarkıcı Seal ile evli olan ve ondan 2 oğlu olan Klum, kız bebek bekliyor. Klum’un, daha önceki beraberliğinden de bir kızı bulunuyor.

Hiç yorum yok

Yaşam Televizyonu sayfalarındaki yazılar hakkında her türlü eleştiri, yorum ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Teşekkürler.

Önizle