Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son yazılar:

latest

Hayat kadını değil seks terapisti

Bu kadın, müşterileriyle otel odasında buluşuyor, onlarla yatağa giriyor ve birlikte oluyor. Sonunda erkek ona yüklü bir para ödüyor. Ancak ...

Bu kadın, müşterileriyle otel odasında buluşuyor, onlarla yatağa giriyor ve birlikte oluyor. Sonunda erkek ona yüklü bir para ödüyor. Ancak o bir hayat kadını değil.

Padma Deva bir hayat kadını değil, o eğitimli bir ‘cinsel partner vekili’. Cinsel sorunlar yaşayan erkeklere seks dersleri veren onlara yol gösteren 31 yaşındaki Padma eğitimli bir psikoterapist.

Doktorlar, avukatlar, öğrenciler, işçiler, her meslek grubundan müşterisi var. Bazıları evli, bazıları bekar olan müşterilerinin hepsinde; erken boşalma, ereksiyon problemi ya da huzursuzluk gibi sorunlar var.

Şimdiye kadar birlikte olduğu en yaşlı hasta 65, en genci ise 25 yaşında. İki erkek de bakir olduklarını söyleyerek hiçbir zaman seks yapamayacaklarını düşündüklerini itiraf etmiş.

AHLAKİ TARTIŞMA
Padma onları 2 ila 9 saatlik terapilerle tedavi etmeyi başarmış. 31 yaşındaki Padma’nın 9 seans sonunda aldığı ücret ise 4 bin sterlin (yaklaşık 10 bin TL). Ancak genç kadının mesleğinin ahlaki boyutu hala tartışılıyor.

Bu mesleği yasaklayan bir yasa olmamasına rağmen, bunun yasal boyutunu bile tartışanlar var.i Padma, özgür bir dünyada yaşasak da çoğu erkeğin cinsel sorununu partneriyle konuşamadığını söyleyerek mesleğini savunuyor.

Uluslararası Cinsel Partner Vekili Birliği’nden aldığı eğitimle bu mesleğe geçen Padma, insanları ‘özgürleştirmek için’ bu yolu seçmiş.

25 yaşında başladığı bu meslekte kendisine başvuran erken boşalma sorunu olan tüm hastalarında bu tür vakalarda tipik olan 30-60 saniyelik boşalma süresini 5-10 dakikaya kadar uzatabildiğini belirtiyor.

Ancak yine de kimi uzmanlar cinsel partner vekilinin duygusallık öğretemeyeceğini belirtiyor.

Kaynak: gazeteport

Hiç yorum yok

Yaşam Televizyonu sayfalarındaki yazılar hakkında her türlü eleştiri, yorum ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Teşekkürler.

Önizle